צבעי הקיץ

איזה כיף שהקיץ פה! אז יחד עם הקיץ מגיעים עוד דברים טובים, טיולים, חופש, ים , בריכה וגלידה! וכמובן גם לוקים קיציים ושמחים!

אז החלטנו להציג בפניכן את הבחירות שלנו לקיץ 2023, חקרנו, בנינו לוחות השראה, נעזרנו בבחירות של חברת פנטון העולמית לצבעי קיץ 2023

ואפילו חרשנו את כל הלוקים של מסלולי האופנה של מיטב מעצבי האופנה בעולם !

ולבסוף אספנו לכן את התכשיטים הכי מתוקים, קיציים ושיקיים ממגוון הקולקציות שלנו שמתאימים בול לקיץ שלנו!

 

צהוב (impire yellow)- הצהוב של קיץ 2023 נע בין צהוב שמשי וחמים לצהוב עם נגיעה של ירקרק אפילו קצת זרחני. הוא צהוב בועט, לא מתחנף אבל כזה שעושה שמח בלב, הוא משתלב נהדר עם לוקים בהירים ומושלם עם לוק לבן, 

אפרסק ורוד (peach pink) – אם יש צבע שאני אוהבת זה הצבע peach pink אפילו כייף להגיד אותו, מתגלגל על הלשון! יש הקוראות לו קוראל, יש הקוראות לו כתמתם בינינו זה לא באמת משנה, זה צבע של לחיים סמוקות, קצת רומנטי קצת מתוק אבל כל כך שמח שפשוט כייף שלב אותו עם הכלללל, הוא מעולה עם חאקי, ירוקים ג'ינס.

תכלת  (summer song) – אויש התכלת הזה הוא תכלת משגע, לפעמים קצת מזכיר את גוון הג'ינס המשופשף ולפעמים שמיים בהירים או שמלת טול רומנטית אוורירית,  הוא קליל ורענן בדיוק מה שצריך לימי הקיץ החמים:-)

 ניוד  (vanilla cream)-  הניוד של קיץ 2023 נוטה לוניל, הוא נעים, אוורירי, נע על הסקאלה של שמנת וצבע חול. אלגנטי ומלא שיק! לעומת צבעי ניוד אחרים שלא מתאימים לכל גוון עור הוונילה קרים עושה בדיוק ההפך, הוא מאיר, מרים ומשדרג כל לוק!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן